Amacı

GoldenCityAwards Ödül töreni

Golden City Awards 2023

"Yaşama Değer Katanlar"

Bulunduğu coğrafyada kent hayatında toplumun günlük yaşamına değer ve anlam katan, yaşam kalitesini arttıran, başarısıyla uluslararası alanda örnek ollacak kişi,kurum yada projelerin ödüllendirildiği uluslararası saygın ve güvenilir marka yarışmadır.

Yarışmanın Genel Seçicisi Ve Nihai Faydalanıcısı Gerçek Halktır..

Golden City Awards; "Yaşama Değer Katanlar" mottosuyla başarıyı uluslararası arenada tanıtarak teşvik eden ve başarı hikayelerinin, tecrübelerin diğer kişi yada kurumlarla paylaşmasını sağlayan devam etkinlikleri ile ödülün gerçek amacı olan başarının çoğalmasına hizmet eden önemli prestijli bir organizasyondur.

Yarışma Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Kamu Yararı Gözetmektedir.

Seçkin davetlilerin ve ulusal basın ve medya kuruluşlarının katılımıyla her yıl gerçekleştirilen muhteşem ödül töreninde, kırmızı halı seronomisi,tören özel fotoğraf çekimleri ve ulusal basın ropörtajlarının ardından fuaye alanında oluşturulan başarılı projelerin hikayelerinin ulusal basına ve törene katılan davetlilere anlatıldığı sergi alanıdaki standlar gezilerek, tanıtımı yapılacak, tören ana salonunda açılış seronomisinin ardından ödüller törenle sahiplerine protokolün önemli isimleri tarafından verilerektir. Ödül törenini ulusal basın ve medya kuruluşları, sosyal ağlar ve haber ajansları canlı yayınla aktaracaklardır.

Ayrıca farklı tarihlerde düzenlenecek devam etkinlikleri ve sempozyumlarla ödül kazanan kurumların başarısı desteklenecek, bu yolla başarı halkla bütünleşerek başarının halkla paylaşıldığı, birlikte başarma sevincinin paylaşılarak sahiplenildiği toplumsal farkındalık sağlandığı alanındaki adından yıllarca söz ettiren ilk ve tek yarışmadır. 

Golden City Awards, Uluslararası altın kentler derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenmektedir.