• [email protected]
  • The Green Park Convention Exebition Center, Erol Kaya Cad., No:204, Pendik, İstanbul, Türkiye
  • 0532 733 65 64

Başkandan

Golden Cıty Awards

Başkandan,

Uluslararası Altın Kentler Derneği, Kent hayatında toplumun günlük  yaşamına değer ve anlam katan, yaşam kalitesini arttıran, hayatın tüm alanlarında üstün başarı sağlayan kişi kurum yada projelerin yarıştığı, uluslararası alanda düzenlenen saygın, güvenilir marka yarışma olan Golden City Awards 2020 ' ye beşinci kez ev sahipliği yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizler sivil toplum örgütü olarak; ülkemizin tüm alanlarda gelişmesine destek olmak, insan yaşam alanı olan kentlerimizin bulunduğu coğrafyada, kültürel değerlerini, örf adet geleneklerini yaşatan, geleceği bu günden ön gören, yaşanabilir, sağlıklı, özgün  kimlikli şehirlerin oluşumuna öncülük etmek üzere her yıl geleneksel olarak düzenlenmekteyiz.

Golden City Awards, yaşama değer katan adaylarını uluslararası arenada tanınmasını sağlamak üzere profesyonel kadro ve organizasyon ekibiyle gerçek anlamda amacına hizmet eden bu alanda düzenlenen en kapsamlı, saygın marka yarışmadır.

Sizleri 20 Kasım 2020 tarihinde, yaşamın tüm alanlarında önemli aktörlerinin katılacağı büyük ödül gecesinde, aramızda görmek en büyük arzumuz olacaktır. Golden City Awards 2020 destekleyen başta sponsorlarımıza, katkı sağlayan tüm kurumlara ve katılımcılara teşekkür eder, tüm adaylara başarılar dilerim.

 

Saygılarımla,

Cenap Tuncer

Uluslararası Altın Kentler Der.Bşk.

Sponsorlarımız
AVRASYA MOBİL TV
INTERMEDİA
BEKO
PR YAZILIM
AJANS PRESS
GREEN PARK HOTEL & CONVENTİON CENTER
Haber Global
ONUR İNŞAAT