Golden City Awards'24 Tören Hazırlıkları Devam Ediyor

 

Şehircilik alanının oscarı olarak sayılan, Golden City Awards 2024 tören hazırlıkları İstanbul'da başladı..

Dünyada daha yaşanabilir yeşil çevreci şehirler için organizasyon komitesince bu yıl ki ana tema 'Deprem Dirençli Şehirler' olarak belirlendi. ödül törenine ulusal basının yanı sıra, devlet büyüklerimiz başta olmak üzere, sanat siyaset ve iş dünyasından seçkin isimlerinin katılımıyla 26 Kasım 2024 tarhinde İstanbul'da gerçekleştirilecek muhteşem ödül gecesinin hazırlıklarına başlandı.

Bu Yıl Ödül Kategorileri Güncellendi..

Golden City Awards 2024 aday kategorileri güncellenerek İki ana kategoride gerçekleşecek yarışma da  proje kategorisi 2024 seçici Jüri kurulu belirlenerek proje başvurularının kabulüne başlandı...  Projeler bu yıl Kamu ve Özel Sektör olarak ikiye ayrıldı. Ayrıca Halkın Enleri olarak internet anket oylaması ile birincisi belirlenen halk oylaması sonuçları belirlenerek süreç tamamlandı.

Geleneksel olarak her düzenlenen yarışmanın gerçek amacı toplum yaşamına değer katan tüm alanlarda, kamu yararı gözeten ve diğerlerine örnek olacak proje kişi veya kurumları ön plana çıkartılarak başarıların uluslararası arenada duyurulmasını sağlamak, örneklerin  çoğalmasına katkı sunmak ve projenin  amacına hizmet etmektedir. 

Ödül töreni bu yıl Deprem Dirençli Kentler Zirvesi nde program akşamında seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşecektir.