Golden City Awards'23 Tören Hazırlıkları Devam Ediyor

Şehircilik alanının oscarı olarak sayılan, Golden City Awards 2023 tören hazırlıkları Ankara'da başladı..

Dünyada daha yaşanabilir yeşil çevreci şehirler için organizasyon komitesince bu yıl ki ana tema 'Sıfır Atık' olarak belirlendi. ödül törenine ulusal basının yanı sıra, devlet büyüklerimiz başta olmak üzere, sanat siyaset ve iş dünyasından seçkin isimlerinin katılımıyla 10 Ekim 2023 tarhinde Ankara'da gerçekleştirilecek muhteşem ödül gecesinin hazırlıklarına başlandı.

Bu Yıl Ödül Kategorileri Güncellendi..

Golden City Awards 2023 aday kategorileri güncellenerek İki ana kategoride gerçekleşecek yarışma da  proje kategorisi 2023 seçici Jüri kurulu belirlenerek proje başvurularının kabulüne başlandı...  Projeler bu yıl Kamu ve Özel Sektör olarak ikiye ayrıldı. Ayrıca Halkın Enleri olarak internet anket oylaması ile birincisi belirlenen halk oylaması sonuçları belirlenerek süreç tamamlandı.

Geleneksel olarak her düzenlenen yarışmanın gerçek amacı toplum yaşamına değer katan tüm alanlarda, kamu yararı gözeten ve diğerlerine örnek olacak proje kişi veya kurumları ön plana çıkartılarak başarıların uluslararası arenada duyurulmasını sağlamak, örneklerin  çoğalmasına katkı sunmak ve projenin  amacına hizmet etmektedir. 

Ödül töreni bu yıl Cumhuriyetin 100'ncü kuruluş yıl dönümü olması nedeniyle  Ankara'da düzenlenen Altın Kentler Zirvesi programı akşamında seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşecektir.