Golden City Awards'23 Tören Hazırlıkları Devam Ediyor

Şehircilik alanının oscarı olarak sayılan, Golden City Awards 2023 tören hazırlıklarıİstanbul''da başladı..

Dünyada daha yaşanabilir yeşil çevreci şehirler için organizasyon komitesince bu yıl ki ana tema 'Sıfır Atık' olarak belirlendi. ödül törenine ulusal basının yanı sıra, devlet büyüklerimiz başta olmak üzere, sanat siyaset ve iş dünyasından seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek muhteşem ödül gecesinin hazırlıklarına başlandı.

Bu Yıl Ödül Kategorileri Güncellendi..

Golden City Awards 2023 aday kategorileri güncellenerek İki ana kategoride gerçekleşecek yarışma da  proje kategorisi 2023 seçici Jüri kurulu belirlenerek proje başvurularının kabulüne başlandı...  Projeler bu yıl Kamu ve Özel Sektör olarak ikiye ayrıldı. Ayrıca Halkın Enleri olarak bilinen pek çok kategoride halkın başarılı bularak önerdiği  adaylar'da 20 Şubat'a kadar web sayfası üzerinden alınmaya başlandı... 

Geleneksel olarak her düzenlenen yarışmanın gerçek amacı toplum yaşamına değer katan tüm alanlarda, kamu yararı gözeten ve diğerlerine örnek olacak proje kişi veya kurumları ön plana çıkartılarak başarıların duyurulmasını sağlamak, örneklerin  çoğalmasına katkı sunmak ve uluslararası arenada tanıtmayı amacına hizmet etmektedir.