• iletisim@goldencityawards.com
  • Yenişehir Mahallesi Milliyet Caddesi Sümbül Sokak No:10 Star Port Recidance Kat:5 Daire :124 PENDİK - İSTANBUL
  • 0532 733 65 64

Başkandan

Golden Cıty Awards

Başkandan,

Uluslararası Altın Kentler Derneği, Kent Araştırmaları Merkezinin beşinci kez ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz türkiye'nin saygın ve güvenilir en büyük şehircilik ödülleri organizasyonu olan Golden City Awards 2019 ' a ev sahipliği yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sivil toplum örgütü olarak; ülkemizde insan hayatına değer ve anlam katan, yaşam kalitesini arttıran, yaşam alanlarımız olan kentlerimizin gelişmesini ve bir dünya şehri olmasını teşvik etmek, bu alanda önemli çalışmalar yapan devletimize, yerel yönetimlerimize, sorumluluk sahibi tüm kurum ve kişilere, destek olmak, markalaştırmak, kamu oyunda ve uluslararası arenada ön plana çıkartmak derneğimizin en önemli amaçları arasındadır.

Golden City Awards, geleceğin İnsan odaklı ,kimlikli marka şehirlerini bu günden öngörerek dizayn eden, kenti yönetenlerin ve insan hayatına dokunan ve yaşam kalitesini arttıran çeşitli kurumların ürettiği başarılı proje ve hizmetlerin yarıştığı, amacına hizmet eden bu alanda düzenlenen en kapsamlı ve profesyonel saygın marka yarışmadır. Sizleri, şehirciliğin önemli aktörlerinin katılacağı büyük ödül gecesinde, aramızda görmek en büyük arzumuz olacaktır. Golden City Awards 2019 destekleyen başta sponsorlarımıza, tüm kurumlara ve katılımcılara teşekkür eder, tüm yarışmacılara şimdiden başarılar dilerim. 

Saygılarımla,

Cenap Tuncer
Uluslararası Altın Kentler Der.Bşk.

Sponsorlarımız
Ajans Press
İNTERMEDİA
AVRASYA MOBİL TV
Pr Yazılım
BEKO