• iletisim@goldencityawards.com
  • Yenişehir Mahallesi Milliyet Caddesi Sümbül Sokak No:10 Star Port Recidance Kat:5 Daire :124 PENDİK - İSTANBUL
  • 0216 639 42 90 - 0532 733 65 64 - 0533 203 34 82

Başkandan

Golden Cıty Awards

Başkandan,

İstanbul’da 26 Eylül 2018 tarihinde devletin zirvesinin ve seçkin davetlilerin katılımları gerçekleştireceğimiz iki gün sürecek "İnsan odaklı kimlikli şehirler zirvesi" ve Belediyecilik fuarının da yer aldığı etkinliklerle desteklenen şehirciliğin saygın güvenilir marka yarışması “ GOLDEN CITY AWARDS 2018 ” ‘e Uluslararası Altın Kentler Derneği, Kent Araştırmaları Merkezinin üçüncü kez ev sahipliğinde gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sivil toplum örgütü olarak; ülkemizde insan hayatına değer ve anlam katan, yaşam kalitesini arttıran, yaşam alanlarımız olan kentlerimizin gelişmesini ve bir dünya şehri olmasını teşvik etmek, bu alanda önemli çalışmalar yapan devletimize, yerel yönetimlerimize, sorumluluk sahibi tüm kurum ve kişilere, destek olmak, markalaştırmak, kamu oyunda ve uluslararası arenada ön plana çıkartmak derneğimizin en önemli amaçları arasındadır.

Golden City Awards, geleceğin İnsan odaklı ,kimlikli marka şehirlerini bu günden öngörerek dizayn eden, kenti yönetenlerin ve insan hayatına dokunan ve yaşam kalitesini arttıran çeşitli kurumların ürettiği başarılı proje ve hizmetlerin yarıştığı, amacına hizmet eden bu alanda düzenlenen en kapsamlı ve profesyonel saygın marka yarışmadır. Sizleri,26 Eylül 2018 tarihinde İstanbul Boğaziçi Hilton Otelinde, şehirciliğin önemli aktörlerinin katılacağı büyük ödül gecesinde, aramızda görmek en büyük arzumuz olacaktır. Golden City Awards 2018 destekleyen başta sponsorlarımıza, tüm kurumlara ve katılımcılara teşekkür eder, tüm yarışmacılara şimdiden başarılar dilerim.

 

Saygılarımla,

Cenap Tuncer

Uluslararası Altın Kentler Derneği Başkanı

 

,

 

Sponsorlarımız
Ajans Press
İNTERMEDİA
AVRASYA MOBİL TV
Pr Yazılım
BEKO